עצות לבחירת אוהלים להשכרה לאירוע החברה שלך

//עצות לבחירת אוהלים להשכרה לאירוע החברה שלך

עצות לבחירת אוהלים להשכרה לאירוע החברה שלך

השכרת אוהלים הטיפ הכי משתלם שלנו

קיבלת את משימת ארגון אירוע החברה הגדול שלך? אם אתה מתכנן אירוע חוץ, ישן מליון ואחת סיבות להשכיר אוהל. החל מהמיקום, ממזג האוויר הבלתי ניתן לצפייה, חסכון כספי, צוות הארגון וההגשה, ועד למיקום מרווח וגמיש – אוהלי אוהד מציעים את כל זה. במהלך 20 השנים האחרונות, האוהלים שלנו מציעים הרבה מעבר לארבע רגליים וניילון.

הם מציעים אפשרויות ללא גבולות ובאים עם קירות, רצפות ואפילו דלתות. ואם כבר החלטת שהשכרת אוהל היא הדרך, החלק הקשה הוא למצוא את האוהל הנכון עבור אירוע החברה שלך. אם אתה לא סגור על איזה אוהל לשכור, הנה מספר עצות בזמן שאתם מחפשים אחר האוהל הנכון.

1. בחר את האירוע והתקציב

כאשר אתה שוקל השכרת אוהלים בניגוד לרכישה או אפילו השכרת אולם, קאנטרי קלאב, אירוע על החוף או במסעדה, אוהל בחוץ מנצח תמיד. למרות ששכירת אוהל משתנה במחיר תלוי בחברה, האוהל הכי זול הוא זה שתלוי על יתד ומוטות. למרות זאת, השולחנות, כסאות, אורות, חימום, רחבת ריקודים, סכו”ם וקייטרניג יעלו את המחיר. למזלנו, רוב החברות מציעות אוהל להשכרה עם וילונות, קישוטים ושירותי קייטרינג.

משימה גדולה שדורשת יותר מהשכרת כמה כסאות ושולחנות, כאשר אתה משכיר חברת השכרת אוהלים לדאוג לקייטרינג, באר, קישוטים והגשה, לא תצטרך לדאוג לשום דבר. המשימה היחידה שלך תהיה להגיע, לחייך וליהנות.

2. השכרת אוהלים

כשהחלטת על המקום ועל התקציב, תוכל להחליט על סוג האוהל שאתה רוצה לשכור. לרוב חברות האוהלים יש מבחר סוגי אוהלים אבל האוהלים הכי פופולרים הם האוהל הבדואי, אוהל המסגרת ואוהל האפיריון. לכל אחד יש מאפיינים שונים ומחירים שונים. הנה פירוט של כל אחד מהם.

  • אוהלי מסגרת אלומיניום – מעוצב בצורת האות Aאוהלי מסגרת אלומיניום -האוהלים האלה קשיחים וחסינים למים. מודרניים, מתוכחמים ומוקמים בקלות, הם מצוינים למשטחים קשים ומקומות צפופים. הם יותר יקרים מאוהלי האפיריון והמסגרת ויכולים להתחבר למבנים אחרים, מה שאומר שיהיו לך אפשריות רבות יותר בנוגע לצורת החזות.
  • אוהלים בדואים/בצורה חופשית – המצאה דרום אפריקאית שיצאה מסצינת מוסיקת הטרנס באמצע שנות ה90, אוהלים בדואים הופכים את המקום הכי משעמם למקום קסום. מצוין עבור אירועי שבו האדמה רכה מדי על מנת להיות קשורה, עם טכניקות קשירה יצירתיות, וצורות קשירה מפותלות. מנצח עמיד וחסין למים משומש על ידי מי שמבקש רקע, לא רק שהוא יכול להישאר פתוח או חצי סגור אבל הוא גם יכול להתחבר לאוהלים אחרים או מבנים קבועים אחרים על מנת ליצור חלל נוסף.
  • אוהלי אפיריון עם יתד ומוט – עמידים, גמישים וחסינים למים והרבה יותר זולים מאשר אוהלי מסגרת או צורה חופשית, אוהלי אפיריון הכי מתאימים לחול ים או דשא. עמידים ואסטתיים, הם בעלי מוט מרכזי אשר דורש נקיון מכל הצדדיםע ל מנת לעגון את היתדות והחבלים. מבלי להיכשל, אוהלי האפיריון מביאים בטיחות ונוחות למי שמשתמש בהם.

 

החל מאוהלי יתד ומוטות ועד אוהלים בדואים מפותלים ואוהלי צורה חופשית אשר מעודדים צורות יותר אורגניות, השכרת אוהל היא ותמיד תהיה מפורסם לחגיגות החוצות הבלתי נשכחות במקומות חוץ שוני

By | 2019-10-03T16:14:09+03:00 אוקטובר 3rd, 2019|אוהלים לאירועים|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Call Now Buttonלהצעת מחיר מיידית חייגו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות