סוכת אבלים

סוכת אבלים

היכן לקיים את השבעה?

שאלה הנשאלת כמעט בכל בית בו, למרבה הצער אחד מבני הבית הלך לעולמו. במקרים רבים, התשובה היא ברורה ובית הנפטר מהווה את הפתרון הטוב, המנחם והנכון ביותר לקיום ימי האבל עבור כל המשפחה.

אך לא תמיד זה כך. בחלק מהמקרים, התשובה ברורה ובית הנפטר הינו המקום הטוב ביותר לקיום ימי האבל. אך מה עושים אם המקום אינו מתאים? איך מתמודדים ולא הופכים את הנושא, לעוד גורם מצער בימים קשים אלו למשפחה?

לעיתים קרובות, בני המשפחה אינם מצליחים לחשוב על מקום אלטרנטיבי בו ניתן לקיים את ימי האבל, או מכיוון שהמקומות האפשריים, אינם מתאימים לכמות האנשים הצפויים להגיע, או לכמות המתאבלים ולפעמים, ישנו מקום אך המיקום אינו מתאים ויטריח את המנחמים הרוצים לבוא לנחם את האבלים, בנסיעה ארוכה או בגישה לא נוחה.

בכדי לחסוך צער זה ואת העיסוק במציאת בית מתאים, הפתרון המתאים ביותר לשאלת מיקום השבעה, הינו סוכת אבלים. הסוכה משמשת כמקום אירוח לאבלים ולמנחמים בצורה מרווחת, נוחה ומתאמת לצרכי ימי האבל.

החברה המספקת פתרון של סוכת אבלים להשכרה , יודעת לדאוג גם ליתר הצרכים הפיזיים של הסיטואציה כגון כסאות, שולחנות, תאורה ואפילו אמצעי קירור או חימום בהתאם לצורך ומזג האוויר כדוגמת מזגן נייד, תנורים או מאווררים. חשוב לזכור ולהזמין אמצעי חימום או קירור ובכך להקל על המתאבלים ועל המבקרים, ככל שניתן.

החברה אף תדע לדאוג למיחם לשתייה חמה לטובת המנחמים והמתאבלים, מפות לשולחנות, כך שלמארגני השבעה, נשאר רק לדאוג לאוכל, שתיה ולארגון הלוויה עצמה. ליתר צרכי השבעה, תדאג החברה המספקת את סוכת האבלים.

מכיוון שזמן ההיערכות לשבעה אינו ארוך, ספקית סוכת האבלים יודעת להיערך במהירות בכל מקום בארץ. לבצע הקמה שקטנה של הסוכה, סידור הסוכה בהתאם לצרכי המשפחה והיענות לבקשות מיוחדות במידה ויש (נגישות, סוג כסאות ועוד)

גודל סוכת האבלים תלוי במזמינים. קיימים גדלים שונים, עם התאמות שניתן לבצע לכל דרישה וצורך של בני המשפחה. הכל כדי שיוכלו להתעסק ביתר הסידורים הרבים בהכנה לשבעה.

לאחר סיום השבעה, הסוכה תפורק בשקט, הציוד יפונה מהמקום והמשפחה תוכל להתפנות ליתר העיסוקים הרבים שיש לה.

By | 2019-08-06T10:41:07+03:00 יולי 3rd, 2019|סוכות אבלים|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Call Now Buttonלהצעת מחיר מיידית חייגו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות