עצות להצגת אוהלים בחתונות חוץ

//עצות להצגת אוהלים בחתונות חוץ

עצות להצגת אוהלים בחתונות חוץ

אוהלים יכולים להיות אלטרנטיבה למי מכם שרוצים מסיבה בחוץ מבלי לדאוג למזג האווירף בין אם חם או גשום. אכן, שימוש באוהל למסיבה בחוץ היא רעיון חכם. אם אתם מסכימים, השתמשו בעצות הבאות לפני השכרת אוהלים לחתונות או למסיבות .

 

אל תמעיט בערך התקציב שלך. חשב אותו!

יש אנשים שחושבים שחתונה תחת אוהל תעלה הרבה כסף ביחס לחתונה בבית מלון או בבניין. למרות שהמציאות היא שונה, אתה יודע. בחלק מהאוהלים, תצטרך לבזבז מליונים, מבלי לציין את הוצאות ציוד וקישוט האולם כדי שהוא לא ייראה מונוטוני.

בחר מודל אוהל

אם התקציב שלך מקובע, זה הזמן לבחור את מודל האוהל. ישנם סוגים שונים של אוהלים מהם תוכל לבחור. תוכל לבחור בין חופת מסיבה, חופה קופצת, אוהל מסגרת, אוהל מטווח. אם אתה עושה מסיבה במקום עם הרבה רוח, אוהל מסגרת הוא סוג האוהל שאתה מחפש. חוץ מזה שהוא עמיד, סוג האוהל הזה יכול להיתלות בקלות על ידי קישוטים.

חפש אחר אוהלים בגדול המתאים

גודל האוהל חייב להתאים למספר המוזמנים אם אתה לא רוצה מראה ריק בגלל חוסר חישוב. אוהלים צרים מדי יכולים ליצור בלאגן בגלל שמוזמנים יצטופפו אחד עם השני. חשבו את רווח התנועה בערך 16 רגל בין מוזמנים ובמידת הצורך, ספקו מספר אזורים לריקוד.

 

קבעו את המיקום הכי טוב

האוהל הוזמן, זה הזמן להחליט מה המיקום הכי טוב לשים אותו. וודאו שהאוהל הותקן מול לנוף יפה ומושך. בנוסף, שימו לב אם אירוע החתונה שלכם נמצא במקום שטוח או לא. זה יכול להשפיע על נוחות המוזמנים.

דעו את חוקי אירוע החתונה שלכם

חשוב שתדעו אם ניתן לחבר את מקום החתונה שלכם אל מסגרת האוהל או לא. אם אפשר, מה יהיה הזמן הנכון לעשות זאת, בבוקר, צהריים או ערב?

By | 2019-10-07T15:30:44+03:00 אוקטובר 7th, 2019|אוהלים לאירועים|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Call Now Buttonלהצעת מחיר מיידית חייגו
שינוי גודל גופנים
ניגודיות